Splinter Chabot komt exclusief voor leerlingen van Stad&Esch naar Diever voor een collegetour!

In 2020 verscheen Splinters debuutroman Confettiregen, een autobiografisch verhaal over zijn coming-out. Confettiregen werd al snel een bestseller waar Splinter meerdere prijzen mee in de wacht sleepte. Vorig jaar bracht hij zijn nieuwste boek uit: als de Hemel genoeg ruimte heeft. Een roman over twee vrienden die elkaars tegenbeeld zijn. Als ze samen op reis gaan moeten ze belangrijke keuzes maken over hun leven en hun verlangens.

Als presentator is Splinter ook vaak te zien op tv. Hij maakte programma's zoals SPLINTER in de politiek, presenteerde de talkshow SPLNTR! en is nu te zien in Ondertussen aan de Hofvijver. Ook zou je hem kunnen kennen als deelnemer aan Wie is de Mol of de Slimste Mens en als gast in Boerderij van Dorst!

Leerlingen kunnen rekenen op een vrolijk gesprek vol enthousiasme en energie. 

Ben je geen leerling van Stad&Esch Diever, maar wil je toch graag een vraaggesprek met Splinter bijwonen? Dat kan; vrijdag 24 maart komt Splinter 's avonds naar de Plataan in Meppel. Voor kaarten ga naar de volgende tegel in deze agenda!